loading...

Co musisz zrobić, aby zamówić magnesy na wymiar - zamówienie ?


KROK 1
Zanim prześlesz nam swoje zapytanie i prośbę o wycenę i ofertę, spisz wszystkie informacje na temat Twojego pomysłu, projektu oraz ilości magnesów, którą potrzebujesz do realizacji zamówienia. Określ cel, przeznaczenie oraz jakość wykorzystywanych materiałów, które chcesz, abyśmy użyli podczas tworzenia Twojego projektu. To bardzo ważne, aby już we wstępnym etapie planowania, Twój projekt był możliwie jak najlepiej opisany.
KROK 2
Wykorzystując nasz formularz zamówienia, na stronie https://info.dhit.pl znajdujący się na naszej stronie internetowej prześlij nam wszystkie potrzebne informacje. Nie zapominając, że im więcej wytycznych oraz dokładnych danych nam podasz, tym precyzyjniej będziemy mogli wycenić Twój projekt i przesłać Ci optymalną ofertę, aby możliwie zminimalizować koszty wykonania i transportu. Wysyłając do nas zapytanie pamiętaj, aby podać najważniejsze informacje, czyli:

  • Typ magnesu (walcowy, płytkowy, pierścieniowy, inny),
  • Rozmiar (wyrażony w milimetrach),
  • Określ gęstość materiału z jakiego powinien być wykonany magnes (standardowo jest to N 38),
  • Określ temperaturę pracy magnesu (standardowo jest to 80oC),
  • Określ rodzaj powłoki, którą ma być pokryty magnesy (standardowo jest to powłoka niklowa)
  • Określ ilość magnesów,
  • Dołącz rysunek techniczny.
Dokładność Twojego zapytania oraz przesłane przez Ciebie materiały pozwolą nam na możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz stworzenie dla Ciebie unikalnej oferty.
KROK 3
Twoje zlecenie, które do nas prześlesz, zostanie przeprocesowane. Najprościej ujmując, usiądziemy w gronie naszych specjalistów i dokładnie przeanalizujemy Twój projekt, aby móc określić, jakich materiałów powinniśmy użyć do jego realizacji, jakie typy procesów wykonawczych zostaną zaangażowane oraz ile czasu będziemy potrzebowali na wykonanie wymaganej ilości Twojego zamówienia i to co dla Ciebie jest najważniejsze, ustalimy cenę końcową pojedynczego produktu oraz całej partii zamówienia. To może chwilę potrwać, więc będziemy na bieżąco informować Cię o krokach postępu wykonania Twojego projektu. Zazwyczaj otrzymasz od nas ofertę najpóźniej w ciągu 3 dni od daty złożenia zapytania.

Gdy przeprowadzimy dokładną analizę i kosztorys, wyślemy do Ciebie dokładną ofertę, z wszelkimi danymi, specyfikacją wykonania oraz ceną.
Jeżeli ustalimy szeczegóły i nasza oferta będzie strzałem w dziesiątkę, Twoje zamówienie zostanie zrealizowane! Czas produckji zależny jest od natężenia na produkcji i trwa od 25 do 35 dni.

KROK 4
Twój projekt i zamówienie zostaną dokładnie sprawdzone pod kątem poprawności wykonania oraz szczelnie i precyzyjnie zapakowane, abyś miał pewność, że podczas transportu Twoje produkty będą bezpieczne i nie ulegną żadnym uszkodzeniom. Dbamy o to, aby wszystkie zamówienia dotarły do naszych Klientów w nienaruszonym opakowaniu. W przeciągu 2-3 dni roboczych od daty pakowania produktów, otrzymasz swoje zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres domowy lub firmowy.

Wierzymy, że każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, dlatego dla każdego Klienta przygotowaliśmy również indywidualne pakiety projektowe, dzięki którym jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować dowolne zamówienie oraz stworzyć dla naszych Klientów każdy kształt i rozmiar o dużej mocy magnetycznej.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy-neodymowe.com.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube