loading...

Nasza propozycja - magnetyczne uchwyty z magnesem z neodymu NdFeB cena.

Magnetyczne uchwyty to nietypowy, specyficzny rodzaj neodymowego magnesu, który do swojego działania wykorzystuje silne pole magnetyczne o określonym kierunku oddziaływania i odpowiedniej sile magnetycznej. Magnetyczne uchwyty, przez użycie soczewek zamontowanych w obudowie, mogą znacznie zwiększyć generowaną moc - nawet kilkukrotnie. Uchwyty tego typu są przeznaczone do wydajnego chwytania, przyciągania i transportowania rozmaitych elementów bez względu na rozmiar.

Do czego mogą służyć uchwyty magnetyczne?
Między innymi tego typu uchwyty z magnesów stosuje się do zautomatyzowania różnego rodzaju produkcyjnych procesów. Jeśli sprzęt będzie pracował w temperaturze do około 450 stopni Celsjusza, znacznie lepiej będzie użyć uchwyty zawierające magnesy w wersji Alnico. Normalny neodymowy magnes N38 może wytrzymać zakres temperatur do 80 stopni Celcjusza - maksimum do 220 stopni Celcjusza. Dzięki zastosowaniu przeróżnych otworów czy obudów, a w nich zewnętrznych i wewnętrznych gwintów, magnetyczne uchwyty są szeroko użytkowane też jako przyrządy do poszukiwań podwodnych terenów.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://magnesy-neodymowe.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube