loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają uchwyt magnetyczny.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania elementów z metali żelaznych zapodzianych w masie śmieci, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, usprawnia pracę, a momentami jest optymalnym rozwiązaniem pozwalającym na selekcję odpadów metalowych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, natomiast tylko na kolejnym poziomie stosują procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez wątpienia książęta naszych złomowisk. Można długo szukać, ale Oni dokładnie wiedzą jak coś co wygląda na stertę rupieci zamienia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi bo to proste, ale kreatywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasza strona https://magnesy-neodymowe.pl nie obsługuje IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube