loading...

Próby uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt łatwo znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym wyposażeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest narzędzie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych zagubionych w masie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego rodzaju, ułatwia pracę, a czasami jest jedynym wyjściem pozwalającym na selekcję skrawków metalicznych. Także narzędzia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania używają separatorów magnetycznych, natomiast tylko na następnym etapie wdrażają procedury optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani krezusi naszych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co przypomina górę śmieci zamienia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo wspiera ich w działaniu bowiem to bardzo kreatywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza strona https://magnesy-neodymowe.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube