loading...

Testy magnesu neodymowego na planie serialu Złomowisko.pl.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten łatwo znaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest urządzenie do separacji metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania elementów z metali żelaznych utraconych w masie odpadków, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego typu, usprawnia pracę, a momentami jest ostatnim rozwiązaniem umożliwiającym selekcję odpadów metalowych. Również urządzenia do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie aktywności stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na następnym etapie stosują techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani krezusi krajowych złomowisk. Można długo szukać, ale Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zmienia się w profit. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zasadniczo wspiera ich w działaniu bo to proste, ale wydajne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy-neodymowe.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube